Novinka

Nilio ZERO POWER NEALKO 0,33 L

Hľadaním rovnováhy medzi teplotou kvasenia, koncentráciou cukrov, výberom kvasníc a malým tajomstvom receptúry sa zrodilo svetlé nealkoholické pivo Zero power. Vo vôni aj v chuti dominujú citrusové tóny z amerických a nemeckých odrôd chmeľov.
3,10 €
Novinka

Nilio Black Hero NEALKO 0,33 L

Nealkoholické tmavé pivo BLACK HERO svojou čokoládovo- praženou arómou ťahá za nitky chuťových pohárikov, aby misky váh vo svete Nilio boli stále v pohybe. Jeho aróma je výsledkom spojenia hnedého, čierneho, čokoládového a karamelového sladu a špecifického spôsobu kvasenia.
3,10 €
Novinka

Stress Killer 0,25 L

Novinka pre pokojný životný štýl. Nealkoholický relaxačný a antistresový nápoj Stress Killer od βG KILLER je kombináciou ovocných extraktov, výťažku z chmeľu a hlivy ustričnej. Prírodný relaxačný nápoj vám pomôže upokojiť telo aj myseľ po náročnom dni a navodiť pokojnú atmosféru. Bylinková chuť vás osvieži, dodá životu nový elán a zároveň pokoj. Cíťte sa pokojne s nápojom βG KILLER.
2,30 €
Novinka

Bad SEX Killer 0,25 L

Novinka pre radostný životný štýl. Osviežujúci nealkoholický nápoj Bad Sex Killer od βG KILLER je nabitý ovocnými šťavami, rastlinnými výťažkami a vitamínmi C, E, skupinou vitamínov B a B12. Kombinácia štiav z hrozna, jablka, aceroly, brusníc či šípok vás osvieži, dodá životu nový elán a zaženie spomienky na nie najlepšie dni. Cíťte sa lepšie a povzbuďte sa s nápojom βG KILLER.
2,30 €
Novinka

Alcohol Killer 0,25 L

Svetová jednička v odbúravaní alkoholu Alcohol Killer je osviežujúci nealkoholický nápoj s príjemnou chuťou citrusových plodov a toniku (neobsahuje chinín). Originálny nápoj Alcohol Killer je súčasťou skupiny príjemne ochutených nápojov, obohatených o bylinné výťažky. Nápoj je jedinečnou kombináciou vysoko kvalitných prírodných surovín.
2,30 €

Red Bull Sugarfree 0,25 L

Legendárny energetický nápoj Red Bull bez cukru
1,90 € 2,20 €

Red Bull Tropical 0,25 L

Legendárny energetický nápoj s osviežujúcou príchuťou tropického ovocia.
1,90 € 2,20 €

Red Bull Blue 0,25 L

Legendárny energetický nápoj s príchuťou čučoriedky.
1,90 € 2,20 €

FuzeTea Citrus zelený ľadový čaj 1,5 l

Užite si výbornú chuť ľadového čaju, ktorý je vyrobený s najväčšou starostlivosťou. S glykozidmi steviolu prirodzene sa vyskytujúcimi v listoch stévie.
2,50 €

FuzeTea Peach Hibiscus čierny ľadový čaj 1,5 l

Užite si výbornú chuť ľadového čaju, ktorý je vyrobený s najväčšou starostlivosťou. S glykozidmi steviolu prirodzene sa vyskytujúcimi v listoch stévie.
2,50 €

Birell nealkoholické pivo 0,5 l

Tajomstvo výroby Birellu Svetlého je v špeciálne vyšľachtenom kmeni pivovarských kvasiniek, ktoré sa pri jeho výrobe používajú.  Neprechádza žiadnymi chemickými ani fyzikálnymi úpravami a výsledkom je dokonalá plná a príjemná horká chuť piva.
1,50 €
Akcia

Red Bull 0,25 l

Red Bull je energetický nápoj vyrábaný v Rakúsku. Pôvodný recept na nápoj Red Bull pochádza z Thajska a bol neskôr chuťovo upravený. Obsahuje Kofeín, taurín, vitamíny skupiny B, sacharózu a glukózu + pramenitú alpskú vodu.
1,90 € 2,20 €

Happy Day Pomaranč 100% 1,00 l

HAPPY DAY je neprekonateľný pôžitok z ovocia, denná porcia slnečných lúčov pre celú rodinu. V každom litri „HAPPY DAY 100%ného pomaranča“ je okolo 2,5 kg na slniečku dozretých pomarančov. To zabezpečuje nielen najväčší možný pôžitok zo zdravého pitia ale jeden pohár zároveň zabezpečí aj potrebný denný prísun vitamínu C.
2,50 €

Fatra 1,5 l

Fatra je vynikajúcou súčasťou každodenného pitného režimu. Fatra Extra má liečivé účinky.  Podľa klasifikácie je to liečivá minerálna voda, preto ju pijeme v primeraných dávkach pred alebo po jedle podľa typu zdravotných ťažkostí.
2,00 €

Rajec 1,5 l

Rajec minerálna voda má skvelú osviežujúcu chuť pramenitej vody a dodá pocit rovnováhy a harmónie.
1,50 €

Vinea biela 1,5 l

Vinea je značka sýteného nealkoholického nápoja vyrábaného z hroznového muštu. Je svetložltej alebo červenej farby a má muškátovú arómu. Vineu namiešal kolektív slovenských vinárskych odborníkov na čele s doc. Ing. Jánom Farkašom v roku 1973. Vyrába sa od roku 1974.
2,00 €

Kofola 2,0 l

Tradičný československý kolový nápoj s nezameniteľnou chuťou a arómou vyrábaný už od roku 1960. Zmes 14 bylín a ovocných štiav okorenených lékoricou. To je  Kofola originál.
2,00 €

Kinley 1,50 l

Značka Kinley, určená predovšetkým dospelým, bola začiatkom sedemdesiatych rokov predstavená ako značka vhodná na prípravu miešaných nápojov.
2,00 €

Fanta 1,75 l

Nápoj obľúbený väčšinou medzi mladšou generáciou sa predáva takmer v 200 štátoch. V kruhoch mladých ľudí je Fanta po celom svete známa ako „chutný“ a „zábavný“ nápoj. Spoločnosť v posledných rokoch intenzívne sleduje nové trendy spojené so zdravým životným štýlom a preto prichádzame s novým zložením Fanty, ktorá je: - bez pridaných konzervačných látok vďaka využívaniu najnovších výrobných technológií, - bez pridaných umelých aromatických látok a farbív, pretože pomarančová šťava a výťažok z pomarančov spolu so zmesou karoténu prispievajú k výslednej farbe nápoja - s prírodnou ovocnou šťavou.
2,00 €

Sprite 1,75 l

Sprite je štvrtým najobľúbenejším sýteným nealkoholickým nápojom na svete a vo svojej kategórii má na trhu poprednú pozíciu. Prvýkrát bol predstavený v roku 1961 v Spojených štátoch.Milióny ľudí si vychutnávajú jeho sviežu, čistú chuť, ktorá skutočne hasí smäd. Ale Sprite má tiež jedinečný image, ktorý ho odlišuje od ostatných nealkoholických nápojov, a ktorý rezonuje predovšetkým v mladých spotrebiteľoch - podporuje túžbu byť sám sebou a vyjadriť svoju jedinečnosť.
2,00 €

Coca Cola Zero 1,75 l

Coca-Cola Zero je nízkokalorický nealkoholický nápoj s kolovou príchuťou so sladidlami.  Fľaša je ideálna pre oslavy, rodinné príležitosti alebo akékoľvek zdieľanie s ostatnými.
2,00 €

Coca cola 1,75 l

Coca-Cola je osviežujúci nealkoholický nápoj, ktorý prináša okamžiky pohody a radosti viac ako 125 rokov. Dvojlitrová fľaša je ideálna pre oslavy, rodinné stretnutia alebo akékoľvek zdieľanie s ostatnými.
2,00 €