Akcia

El jardín Merlot 0,75l – 2ks

12,50 € 14,00 €
Novinka

ABREGO 2014 0,75 l

Inteznzívna čerešňová farba a plné telo. Komplexné a ovocné. Drevitá elegantná aróma, harmonizovaná s intenzívnnmi vôňami ovocia. Víno je vyvážené a svieže, v ústach s jemnou a rôznorodou . Disponuje dlhou pretrvávajúcou dochuťou, v ktorej ovocie a minerálne tóny prevážia.
18,90 €
Novinka

Calar del Río Mundo Tempranillo 2014

Čierne ovocie a vlhké zemité tóny. Paleta vína je intenzívna a dobre vyvážená. Chuť je široká, pomalá a elegantná, zanechávajúcu komplexnú a príjemnú dochuť ovocia, minerality, spolu s tónami sladkého drievka.
22,50 €
notte rossa
Akcia

Notte Rossa Primitivo Salento 0,75 l

Intenzívna vôňa sladkého ovocia, podmanivé tóny višní, čerešní, i čiernych ríbezlí, v pozadí s čokoládovým tanínom. V chuti nájdeme tiež korenisté tóny. Skvelý dojem je umocnený jemne sladkým záverom.
9,90 € 11,90 €
ostrozovic cabernet sauvignon
Novinka

Cabernet Sauvignon Ostrožovič 0,75 l

Cabernet Sauvignon Slovensko / Východoslovenská oblasť Ročník:2015 Víno červené, akostné víno, odrodové,suché Obsah alkoholu: 12.5 % Osviežujúca chuť vína s dominantným tónom kôstkového ovocia je podporená vyšším obsahom trieslovín a pikantne ovocnou kyselinkou.
12,00 €
Square-Red-Wine-Bottl

Víno červené – Litrovka podľa ponuky

Slovenské akostné odrodové víno červené.
4,50 €
Giorgio negro orez

Giorgio&Gianni nero negroamaro 0,75 l

Víno vyrobené z klasickej odrody južného Talianska, je plné ovocné s vôňou po černiciach a sladkého drievka. Chuť je nekomplikovaná , no plná s dlhou dochuťou po višniach a korení.
6,90 €

Frankovka modrá 1,0 l

Klasifikácia: víno s chráneným označením pôvodu, akostné, suché Pôvod: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
5,50 €
alibernet

Alibernet Ročníkový výber 0.75 l

Odroda okúzli už pri nalievaní do pohára výraznou farbou, ľudovo sa nazýva aj farbiarka. Farba sýta rubínovo-granátová červeň, ukrýva buket čiernych ríbezlí, ríbezľových listov a ostružín. Chuť plná s vyzretými trieslovinkami a dochuťou červených ríbezlí.
9,90 €